Кошик

0 товаров 0.00₴

+380987381682

чт, 12/03/2020 - 13:17 - admin

Гофра вихлопної системи є елементом, що застосовується далеко не у всіх системах виведення вихлопних газів автомобіля. Її призначення пом'якшити з'єднання приймальної труби з рештою частин вихлопу, тим самим знизивши шум і вібрацію в салоні автомобіля.

Автомобільні гофри діляться на дві основні категорії - звичайні та посилені. Але посилені не передбачає довговічніші, просто на деяких авто гофра не дуже довга і на неї припадає більше навантаження. Як правило, посилені гофри встановлюються на автомобілях Ауді, Фольксваген, Шкода тощо. де вони передбачені конструктивно.

В іншому необхідно виміряти довжину старої гофри глушника та діаметр труби. Якщо проводиться перша заміна, беруть гофру вихлопної системи трохи довше, тому що при демонтажі старої зрізається частина вихлопної труби. Натягувати вихлопну трубу не можна, оскільки при вібрації гофра глушника швидко виходитиме з ладу.

P.S. При покупці гофри вихлопної системи звертайте увагу на якість кріплення фланців до сітки. Від якості гофри глушника заздрості комфорт та правильна робота двигуна.

Гофра выхлопной системы является элементом применяющимся далеко не во всех системах вывода выхлопных газов автомобиля. Ее предназначение смягчить соединение приемной трубы с остальными частями выхлопа, тем самым снизив шум и вибрацию в салоне автомобиля.

Автомобильные гофры делятся делятся на две основные категории - обычные и усиленные. Но усиленные не предполагает более долговечные, просто на некоторых авто гофра не очень длинная и на нее приходится больше нагрузки. Как правило усиленные гофры устанавливаются на автомобилях Ауди, Фольксваген, Шкода и тд. где они предусмотрены конструктивно.

В остальном необходимо измерить длину старой гофры глушителя и диаметр трубы. Если производится первая замена берут гофру выхлопной системы немного длиннее, так как при демонтаже старой срезается часть выхлопной трубы. Натягивать выхлопную трубу нельзя, так как при вибрации гофра глушителя будет быстро выходить из строя.

P.S. При покупке гофры выхлопной системы обращайте внимание на качество крепления фланцев к сетке. От качества гофры глушителя зависти комфорт и правильная работа двигателя.