Кошик

0 товаров 0.00₴

+380987381682

чт, 12/03/2020 - 13:21 - admin

Для вибору глушника вихлопної системи автомобіля необхідно знати декілька основних параметрів:

- Марка авто
- модель авто
- рік випуску
- об'єм двигуна
- Тип кузова
- Наявність каталізатора в системі
- Потужність в лс. чи кв.

У більшості випадків цього достатньо, щоб правильно підібрати глушник. Але є ще одне не менш важливе питання – глушник якого виробника поставити на автомобіль?

Для того щоб відповісти на це питання ви повинні визначити якість і довговічність деталі яку хочете купити. Не наш сайт www.hlop.com.ua має вихлопні системи від польського виробника POLMOSTROW. Глушники, резонатори > і приймальні труби цього виробника зарекомендували себе, як надійні та довговічні, відмінно встановлюються на штатні місця та не вимагають доопрацювань при встановленні як багато вітчизняних моделей вихлопних систем.
Але при цьому вони значно дорожчі за українські аналоги.

Термін служби елементів вихлопної системи виробництва POLMOSTROW від 3 до 7 років, залежно від умов експлуатації. За характеристиками шумоподавлення глушники та резонатори цього виробника не поступаються оригінальним.
Але при покупці POLMOSTROW в Україні необхідно знати відмінність між вихлопними системами виробленими в Польщі та вітчизняними копіями, які не значно дешевші, проте менш стійкі до корозії.

a>

Для выбора глушителя выхлопной системы автомобиля необходимо знать несколько основных параметров:

- марка авто
- модель авто
- год выпуска
- объем двигателя
- тип кузова
- наличие катализатора в системе
- мощность в лс. или кв.

В большинстве случаев этого достаточно, что бы правильно подобрать глушитель. Но есть еще один не менее важный вопрос - глушитель какого производителя поставить на автомобиль?

Для того что бы ответить на этот вопрос вы должны определить качество и долговечность детали которую хотите купить. Не нашем сайте www.hlop.com.ua представлены выхлопные системы от польского производителя POLMOSTROW. Глушители, резонаторы и приемные трубы этого производителя зарекомендовали себя, как надежные и долговечные, отлично устанавливаются на штатные места и не требуют доработок при установке как многие отечественные модели выхлопных систем.
Но при этом они значительно дороже украинских аналогов.

Срок службы элементов выхлопной системы производства POLMOSTROW от 3-х до 7-и лет, в зависимости от условий эксплуатации. По характеристикам шумоподавления глушители и резонаторы этого производителя не уступают оригинальным.
Но при покупке POLMOSTROW в Украине необходимо знать отличие между выхлопными системами произведенными в Польше и отечественными копиями, которые не значительно дешевле, однако менее устойчивы к коррозии.